okladkaWczoraj, czyli 30 maja, między godziną 11.00 a 18.00 na specjalnym stoisku podczas IX Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami” na Jasnych Błoniach odbyła się premiera naszego bezpłatnego Magazynu Szczecińskich Rodziców „Piaskownica”.

Główna tematyka Magazynu to: jak i gdzie zorganizować dziecku w Szczecinie rozrywkę, edukację, wypoczynek, jak dbać o jego zdrowie i prawidłowy rozwój oraz jak zapewnić mu opiekę. Pismo w specjalnym dziale „Rodzice” porusza także kwestie ważne dla osób wychowujących dziecko.

Na naszym stoisku z piaskownicą, nieopodal pomnika Papieża Jana Pawła II, królowała Piaskowa Wróżka, niespokojny duch, która uwielbia bawić się z dziećmi – było mnóstwo konkursów i zabaw z nagrodami – piaskowa burza, zaplatanie warkocza na czas, ratowanie rybek z piasku, bajkowo-filmowa zgadula i wiele innych. Można też było pomalować sobie buzię. Nasze stoisko odwie dził też znajomy Piaskowej Wróżki, Piaskowy Potwór, który zaprezentował pokaz mega baniek mydlanych.

Ponadto zawitał do nas nasz gość specjalny - Pan Operanek, czyli Jakub Gwit, który przeprowadził śpiewane konkursy dla dzieci z nagrodami w postaci biletów wstępu na wydarzenia muzyczne dla dzieci organizowane w szczecińskiej Operze. Więcej o na szym gościu i jego OPERAnku, czyli muzycznym widowisku dla dzieci, poczytać można w czerwcowym numerze „Piaskownicy”.

Pod koniec dnia Piaskowa Wróżka wraz z Piaskowym Potworem pojawili się na małej scenie zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Była, jak to w piaskownicy, „piaskowa zgadula” i wspólny taniec „szalone ziarenka piasku” oraz inne konkursy z nagrodami.

Mimo, iż pogoda spłatała nam figla - śmiechu i radości było co niemiara. Podczas, gdy dzieci się bawiły, dorośli mieli chwilę czasu na zapoznanie się z naszym magazynem. Odwiedziło n as mnóstwo szczecińskich rodziców z swoimi pociechami. „Pias kownica” cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem.

Zapraszamy Państwa do sięgnięcia po „Piaskownicę”! Nasz magazyn w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie: www.piaskownica.com.pl.

Zmiany Na TAK

575946 404659269591193 1798907533.png      

bądź na bieżąco z ofertami szkoleń w województwie zachodniopomorskim!    

 https://www.facebook.com/ZmianyNaTAKpl-389029427820844/

Kontakt

+48 531 426 140
 

ul. Jagiellońska 67, wejście B, pok. 6-7
70-382 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.