Jak można najlepiej się do nich przygotować? Odpowiedź jest jedna – poprzez szkolenia i doradztwo! To one pozwalają w efektywny i zindywidualizowany sposób opracować odpowiednią strategię związaną z wdrażaniem nowych rozwiązań.

Kampania informacyjna „ZmianyNaTak.pl” stawia sobie za cel ukazanie, jak wielkim wsparciem dla firm, są usługi szkoleniowe i doradcze. Korzyści wynikające z kreatywnego zarządzania oraz inwestowania w zasoby ludzkie i nowe technologie są przekazywane za pośrednictwem wydawanego Informatora. Każdego miesiąca trafia on w ręce 5 000 przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego. Znajdują się w nim przykłady dobrych praktyk przedsiębiorstw, które wprowadziły szkolenia jako czynnik wspomagający rozwój firmy, jak również liczne porady i wskazówki z zakresu prawa i finansów. Chcąc trafić do jak najszerszej grupy odbiorców, powstał także portal www.zmianynatak.pl. Za pomocą tej platformy, każdy posiada dostęp do codziennie aktualizowanej bazy szkoleń oraz informacji na temat usług szkoleniowych i doradczych z województwa zachodniopomorskiego.

Odpowiednio wykwalifikowana kadra zarządzająca to klucz to budowania świadomości innowacyjnej. Efekty korzystania ze wsparcia szkoleniowego są widoczne od razu i charakteryzują się długofalowym oddziaływaniem. Przyspieszenie procesów modernizacyjnych w firmie, zwiększa jej konkurencyjność na rynku lokalnym i nie tylko. Ponadto, pozwala łatwiej i szybciej dostosować się do oczekiwań klientów i wymagań związanych z bezpieczeństwem i środowiskiem., jak również umożliwia nadawanie produktom i usługom wyjątkowych atrybutów użytkowych, technologicznych i estetycznych.

Kampania realizowana jest w terminie 01.05.2012 – 31.03.2014 i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy na stronę www.zmianynatak.pl

Zmiany Na TAK

575946 404659269591193 1798907533.png      

bądź na bieżąco z ofertami szkoleń w województwie zachodniopomorskim!    

 https://www.facebook.com/ZmianyNaTAKpl-389029427820844/

Kontakt

+48 531 426 140
 

ul. Jagiellońska 67, wejście B, pok. 6-7
70-382 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.